Korduma kippuvad küsimused

Miks on mul Black Stuffi vaja?


Kaasaegsed põllumajandustavad on mullast huumuse eemaldanud. Tänapäeval on meie mullad humiinainete vaesed ja seetõttu ei saa loomad ja inimesed oma tavalisest toidust piisavas koguses humiinaineid. Uuringud on näidanud, et kui mulla humiinainete protsent langeb alla 2%, siis ei suuda pinnas põllukultuuride kaudu elusorganismidele vajalikku kogust pakkuda. Huumusprotsent on näiteks Indias 0,4%, Mehhikos 0,6% ja Euroopas keskmiselt 1,6–1,9%. BLACK STUFF on kase ja musta pässiku(chaga) ekstrakti looduslik ühend, mis sisaldab oksüdeeritud ligniinide tulemusena suures koguses humiin- ja fulviinhappeid, aga ka polüfenoole. BLACK STUFF sisaldab patenteeritud ainet HUFULAC-i®, mis on loodud looduse enda protsessi kordamisel; kuid me leidsime viisi, kuidas looduse kulutatud tuhandete aastate asemel see tulemus kiiremini luua. Täna seisame silmitsi elustiilihaigustega. See on fakt. Tüüpiline lääne elustiil koos töödeldud toiduainetega, tervislike täisväärtuslike toitude puudumine, sõltuvus ravimitest ja antibiootikumidest, alkoholi ja narkootikumide regulaarne tarvitamine, keskkonna saasteained, liiga palju füüsilist koormust või ületreeningut ning kõrge emotsionaalne ja / või füüsiline stressitase; tekitada vabu radikaale, mis tuleb organismist välja viia.BLACK STUFF-is sisalduvad fenoolid (11454mg / 100g) sisaldavad palju antioksüdante, kaitstes nii rakumembraane kui ka rakumembraani retseptorid, neutraliseerides vabu radikaale ning reguleerides samal ajal oksüdatiivset stressi.Meie praegune dilemma on võrreldav kolme jalgse tooliga, kusjuures tuntud ja tuttavad vitamiinid ja mineraalid on kaks jalga. Ilma kolmanda jalata, s.t taimsete fütokemikaalideta, see kolme jalaga tool ei seisa püsti ja rikub looduse habrast tasakaalu. Fütokemikaalid stimuleerivad immuunsust ja hormonaalseid süsteeme ning on meie dieedil puuduv lüli - paljud on seda selgelt kogenud tõsiste ja mitmesuguste terviseprobleemide ilmnemisel. BLACK STUFF on see kolmas jalg, mille peame oma elustiiliga ühendama, et meie keha saaks püsida terve ja tasakaalus.
Mis on Black Stuff?


BLACK STUFF on aine, mis on paljude aastate jooksul läbi viidud teadusuuringute ja lõpuks puhta õnne tulemus, läbi mille leidsime viisi, kuidas kopeerida looduse protsessi tervisliku aine loomisel, mis puudulike ja halva kvaliteediga muldade tõttu meie toiduahelast puudub. BLACK STUFF on looduse enda looming, mis ringleb mulla elutsüklis, et toita mullas olevaid õigeid mikroobe ja baktereid, sidudes mikroelemente rakutasandil hõlpsasti imenduval kujul. Uuringud on näidanud, et BLACK STUFF on üks tugevamaid teadaolevaid antioksüdante ja on meie toidusedeli väga oluline osa. On tõestatud, et BLACK STUFF sisaldab rikkalikult polüfenoole, 11454mg / 100g! BLACK STUFF on oksüdeeritud ja kääritatud ligniin, mis sisaldab kõige rohkem fulviinhapet! BLACK STUFF aitab hoida teie soolestiku mikroobset keskkonda tasakaalus ning loob tingimused toitainete, antioksüdantide, rasvhapete ja mineraalide imendumiseks ja manustamiseks rakutasandil.
Kui kaua peaks Black Stuffi tarbima?


90-päevast kuuri tuleks korrata 2-3 korda aastas. See on minimaalne aeg, mis on vajalik keha ühe oluliseima raku, erütrotsüütide, täielikuks taastamiseks. Kuna elame aga moodsas keskkonnas ja meid ümbritsevad paljud kahjulikud ained, näiteks toksiliste heitgaasid ja saastavad osakesed tänavatel ning ületöödeldud toit, mida me tarbime siis usume, et BLACK STUFF peaks olema osa meie igapäevaelust. Praeguse igapäevase dieediga ei suuda me omastada piisavalt polüfenoole, humiinhapet ja fulviinhapet, et tagada meie keha keemiliste protsesside täielik toimimine.
Mis on peamised tulemused, mida Black Stuff võib anda?


Võib parandada seedetrakti tööd Võib anda energiat ja kiirendada treeningjärgset taastumist Võib leevendada unehäireid Eraldab kehast toksiine, mis võivad põhjustada kehakaalu langust Võib leevendada liigesevalu Võib stabiliseerida veresuhkru Võib leevendada nahaprobleeme Võib stabiliseerib raua taset organismis Võib täiendava hapniku tagajärjel kiirendada vigastuste paranemist
Mis on mikrobioom?


Mikrobioom viitab mikroorganismide kollektiivsetele genoomidele konkreetses keskkonnas ning mikrobioota on ka ise mikroorganismide kooslus. Inimese seedetraktis (GI) on umbes 100 triljonit mikroorganismi koos 500 triljoni viiruse ja teadmata koguse seentega. Enamik neist aitab seedesüsteemi ja on teile kasulik.
Kas Black Stuffi tarbimisel võib esineda kõrvalnähtusid?


BLACK STUFF ei põhjusta koos teiste ravimitega allergilisi reaktsioone ega anafülaktilist šokki. BLACK STUFF ei oma embrüotoksilisi omadusi. Kuna BLACK STUFFIL on organismi puhastav toime, siis võivad näo- ja kaelapiirkonda ilmneda vistrikud, mis viitavad puhastusprotsessile. BLACK STUFF stimuleerib teie kehas olevaid "häid" mikroobe, surudes samal ajal maha "halbu". Tasakaalu saavutamise ajal võib kõhulahtisus tekkida mõneks päevaks. Meie toode TRINERO ei sobi rasedatele ja imetavatele emadele, südameprobleemidega inimestele ning inimestele kes kasutavad antidepressante.
Mis on fulviin- ja humiinhape?


BLACK STUFF sisaldab huumust, millest fulviinhapet on 75% ja humiinhapet on 25%. Fulviinhape on lühikese ahelaga molekul, mille molekulmass on madal, värvus kollane ja lahustub nii happelises kui ka leelises keskkonnas. See on mulla osa, mis vastutab mineraalide kelaatimise (metallide haaramise) eest ja nende ülekandmise eest elusorganismile. Fulviinhape on ainulaadne oma kelaatimisvõime poolest, kuna see haarab eluks olulisi mineraale ja annab neile elektrilaengu, et organism saaks neid hõlpsasti omastada. Mürgised metallid on ka kelaadid, kuid need on neutraalselt laetud ja neil on raskusi elusorganismi sisenemisega. Fulviinhape aitab neid raskmetalle ka kehast väljutada, mis võivad sinna sattuda. Humiinhape on pika ahelaga molekul, mille molekulmass on kõrge, tumepruun ja lahustub leelises lahuses. See on mulla osa, mis vastutab komposteerimise ja toitainete mullast elusorganismi viimise eest.
Mis on polüfenoolid?


Fenoolid parandavad tervist, kuna need on äärmiselt tugevad antioksüdandid. Polüfenoolid on taimsed metaboliidid. Neid saab oksüdeerida kinoonideks kas spontaanselt molekulaarse hapniku juuresolekul või ensümaatiliselt, vahendatuna paljude erinevate mikroorganismide poolt. Need neutraliseerivad raku ainevahetuse kõrvalproduktina tekkivate soovimatute hapnikuradikaalide hävitava reaktiivsuse. Sellisena parandavad nad rakkude tervist, mis on kasulik peaaegu kõigile keha süsteemidele. Antioksüdandid on eriti olulised immuunsüsteemi optimaalseks toimimiseks! Fenoolid on osa taime loomulikust kaitsest päikese ultraviolettkiirguse (UV) eest. Epidemioloogilised uuringud näitavad tugevalt, et taimse polüfenoolirikka dieedi pikaajaline tarbimine pakub kaitset vähkkasvajate, südame- ja veresoonkonnahaiguste, diabeedi, osteoporoosi ja neurodegeneratiivsete haiguste tekke eest.
Mis on ligniin?


Ligniin on komplekssete orgaaniliste polümeeride klass, mis moodustavad taimede ja puude tugikudedes olulised struktuurimaterjalid. Ligniinid on eriti olulised rakuseinte, eriti puidu ja koore moodustumisel, kuna need annavad jäikust ja ei mädane kergesti. Ligniin võib abiks olla rasvumise, diabeedi, tromboosi, viirusnakkuste ja vähi ravis. Ligniini täpne keemiline struktuur ei ole teada nii selle keerulise polümeersuse tõttu kui ka makromolekuli paigutamisel osalenud juhusliku sidestumise astme tõttu.

SIGN UP FOR UPDATES

  • Facebook
  • Instagram

©2020 Black Stuff. Made with ♥