Korduma kippuvad küsimused

Miks on Black Stuffi vaja?


Meie toit ei ole enam sama, mis 20 aastat tagasi. Kaasaegsed põllumajandustavad on meie mullast eemaldanud huumuse. Selle tõttu ei saa loomad ja inimesed enam oma tavalisest toidust piisavas koguses humiinaineid. Nende ainete puudumisel ei ole keha võimeline ennast vitamiinide ja mineraalidega efektiivselt toitma. See võib kaasa tuua aga mitmeid erinevaid tervisemuresid.
Uuringud on näidanud, et kui mulla humiinainete protsent langeb alla 2%, siis ei suuda pinnas põllukultuuride kaudu elusorganismidele vajalikku kogust pakkuda. Huumusprotsent on näiteks Indias 0,4%, Mehhikos 0,6% ja Euroopas keskmiselt 1,6–1,9%. Täna seisame silmitsi elustiilihaigustega. See on fakt. Tüüpiline lääne elustiil koos töödeldud toiduainetega, tervislike täisväärtuslike toitude puudumine, sõltuvus ravimitest ja antibiootikumidest, alkoholi ja narkootikumide regulaarne tarvitamine, keskkonna saasteained, liiga palju füüsilist koormust või ületreeningut ning kõrge emotsionaalne ja / või füüsiline stressitase; tekitada vabu radikaale, mis tuleb organismist välja viia.

Meie praegune dilemma on võrreldav kolme jalgse tooliga, kusjuures tuntud ja tuttavad vitamiinid ja mineraalid on kaks jalga. Ilma kolmanda jalata, s.t taimsete fütokemikaalideta, see kolme jalaga tool ei seisa püsti ja rikub looduse habrast tasakaalu. Fütokemikaalid stimuleerivad immuunsust ja hormonaalseid süsteeme ning on meie dieedil puuduv lüli - paljud on seda selgelt kogenud tõsiste ja mitmesuguste terviseprobleemide ilmnemisel. BLACK STUFF on see kolmas jalg, mille peame oma elustiiliga ühendama, et meie keha saaks püsida terve ja tasakaalus.
Mis on Black Stuff?


BLACK STUFF on meie toidulaualt puudu olev osa - toidulisandi kujul. BLACK STUFF tasakaalustab meie organismi, viies kehast välja kahjulikke aineid ja samal ajal aidates kehal vajalikke vitamiine ja mineraale paremini omastada.

BLACK STUFF on looduse enda looming, mis ringleb mulla elutsüklis, et toita mullas olevaid õigeid mikroobe ja baktereid, sidudes mikroelemente rakutasandil hõlpsasti imenduval kujul. Tegu on toimeainega, mis on paljude aastate jooksul läbi viidud teadusuuringute ja lõpuks puhta õnne tulemus, tänud millele leidsime viisi, kuidas kopeerida looduse protsessi tervisliku aine loomiseks, mis puudulike ja halva kvaliteediga muldade tõttu meie toiduahelast puudu. Uuringud on näidanud, et BLACK STUFF on üks tugevamaid teadaolevaid antioksüdante ja on meie toidusedeli väga oluline osa. BLACK STUFF aitab hoida soolestiku mikroobset keskkonda tasakaalus ning loob tingimused toitainete, antioksüdantide, rasvhapete ja mineraalide imendumiseks ja manustamiseks rakutasandil.
Kui kaua peaks Black Stuffi tarbima?


90-päevast kuuri tuleks korrata 2-3 korda aastas. See on minimaalne aeg, mis on vajalik keha ühe oluliseima raku, erütrotsüütide, täielikuks taastamiseks. Kuna elame aga moodsas keskkonnas ja meid ümbritsevad paljud kahjulikud ained, näiteks toksiliste heitgaasid ja saastavad osakesed tänavatel ning ületöödeldud toit, mida me tarbime siis usume, et BLACK STUFF peaks olema osa meie igapäevaelust. Praeguse igapäevase dieediga ei suuda me omastada piisavalt polüfenoole, humiinhapet ja fulviinhapet, et tagada meie keha keemiliste protsesside täielik toimimine.
Mis on peamised tulemused, mida Black Stuff võib anda?


Niipalju kui on inimesi on ka tarbimis-, toitumis- ja liikumisharjumusi ning selle tõttu on ka Black Stuffi tuntavad mõjud iga inimese puhul erinevad. Sellest lähtuvalt ei saa me kellelegi mingeid kindlaid tulemusi lubada, kuid peamised märgatavad muutused tarbijatel on olnud, et Black Stuff: Annab kehale lisaenergiat
Leevendab unehäireid.
Vähendab liigesevalusid.
Leevendab nahaprobleeme.
Parandab seedetrakti tööd.
Stabiliseerib veresuhkrut.
Stabiliseerib raua taset organismis.
Tõstab vastupanuvõimet haigustele.
Kiirendab vigastuste paranemist
Aitab treengingutest taastuda.
Me kausutame sõna "võib" väga sihipäraselt. Tegu ei ole ravimiga, vaid toidulisandiga ja selle tõttu ei saa me väita, et Black Stuff teeb ühte või teist. :)
Mis on mikrobioom?


Mis on mikrobioom?
Tihti räägime me Black Stuffi kasulikkusest mikrobioomile, sealsest tasakaalust ning, et sealt saavad paljud asjad alguse. Aga mis see täpsemalt on? 🧐
Mikrobioom on "äsja avastatud organ", kuna selle olemasolu polnud laialdaselt tunnustatud enne hiliseid 90ndaid kui Joshua Lederberg, andis sellele nime ja tõi välja inimese keha asustavate mikroorganismide märkimisväärse tähtsuse inimese tervisele.
Kõige rohkem mikroorganisme on inimese seedetraktis, kus selle kooslust mõjutab vanus, geneetika, elustiil, ravimid, haigused, dieet jpm. Mikrobioom on inimese mikroorganismide geneetilise informatsioon kogum, mis elab koos inimesega ja ei põhjusta tasakaalus olles haigestumist.
Inimese keha sisaldab üle kümne korra rohkem mikroobseid rakke kui inimese enda keharakke. Mikrobioomi kaal on aga kõigest 1-3 kg, olenevalt inimesest.
Normaalne seedetrakti mikroobikooslus on mitmekesine ja tasakaalustatud. Mikroobikoosluse tasakaalu häirega seostatakse erinevaid seedetrakti haigusi nt: haavandiline koliiti, ärritunud soole sündroomi, diabeeti, allergiat, jt kroonilisi haigusi.
Lisaks on leitud, et ülekaal ja mikrobioomi mitmekesisus mis tuleneb suuresti toidulaua mitmekesisusest on omavahel tugevalt seotud.
Katsete käigus võeti ülekaalulistelt ja kõhnadelt identsetelt kaksikutelt soolestiku mikrofloora koosluse proove ning leiti märkimisväärseid erinevusi nende koostises. Ülekaalulisust on seostatud mikrofloora tasandil olevate erinevustega ja oluliselt vähenenud bakterite mitmekesisusega.
Mikrobioomi kõige olulisem aspekt meditsiinis võib olla selle võimalik mõju autoimmuunhaigustele nagu diabeet, psoriaas, Crohni haigus, autoimmuunne uveiit, reumatoidartriit, lihasdüstroofia, polüskleroos, fibromüalgia ja võimalik, et see omab rolli ka mõnede vähktõvede kujunemisel. Mõned mikroobid võivad muuta ka ajus leiduvaid neurotransmittereid, seetõttu võime nende abil saada leevendust skisofreenia, depressiooni, bipolaarse häire ja teiste neurokeemiliste tasakaaluhäirete vastu.
Traditsiooniliselt vaadeldakse immuunsüsteemi organite, kudede, rakkude ja molekulide komplekse kogumikuna, mis koos tegutsedes eemaldavad haigustekitajaid.
Mikroobid arenevad immuunsüsteemiga kõrvuti ja kontrollivad seda. On teada, et mikroobivabadel loomadel, kes on sündinud ja kasvanud täiesti steriilses keskkonnas, on immuunsüsteem välja arenemata.
Näiteks tüüp I diabeet on autoimmuunhaigus, mis on korrelatsioonis paljude soodustavate teguritega. Nendeks teguriteks võivad olla kõrvalekalded soole mikroflooras, lekkiv soole limaskesta barjäär või sisemised erinevused immuunvastuses. Mitmed diabeedi loommudelid näitavad bakterite rolli haiguse avaldumises.
Tervete ja autoimmuunhaigusega laste soolestiku mikrofloora koosluse DNA järjendamisel on nende mikrobioomist leitud mitmeid erinevusi. Autoimmuunsetel lastel on võrreldes tervete lastega ebastabiilsem mikrobioom, märkimisväärselt vähenenud liikide mitmekesisusega.
Kuidas saada parem ülevaade oma mikrobioomist?
Synlabis on võimalik lasta teha mikrobioomi uuring, et saada vastust järgmistele küsimustele:
Milliseid baktereid leidub minu soolestikus?
Kas minu soole mikroobikooslus on mitmekesine ja tasakaalus?
Kas tarbin piisavalt erinevaid kiudaineid?
Kas minu toit sisaldab optimaalselt rasva ja valku?
Kas minu soole mikroobikoosluses on põletikke soodustavaid baktereid?
Milliseid potentsiaalselt kasulikke või kahjulikke baktereid leidub minu soolekoosluses?
Kuidas saaksin veelgi parandada oma toitumist ja seeläbi ka üldist tervist?
Mikrobioomi uuring annab ülevaate seedetrakti bakteriaalsest mikroobikooslusest ja aitab teha toitumisalaseid otsuseid.
Soovitame uuringut kui esineb vaevusi seedimisega (sh pikemaajalisem kõhulahtisus või -kinnisus), küsimusi toiduvaliku osas, üle- või alakaal, eridieet, huvi parandada oma jämesoole tervist vmt.
Kuna mikroobikooslust mõjutab toitumine ja elustiil võib uuringut korrata ka näiteks toitumiskava, ravi, dieedi jmt jälgimiseks või järgselt.
Peale nelja aasta pikkust Black Stuffi kasutamist tehtud mikrobioomi uuring näitas, et inimese soolestikus oli kaks korda rohkem erinevaid liiki baktereid kui keskmisel inimesel. Lisaks sellele leiti baktereid, mis ei ole omased lääne dieedile vaid hoopis Amazonase vihmametsas elavatele põliselanikele. Lisaks, tähendab see, et Black Stuffis sisalduvad ained loovad soolestikus keskkonna, kus suudavad ellu jääda elutähtsad bakterid, mis muidu ei suudaks tänapäeva elustiiliga säilida.
Mikrobioomi külluse ja tasakaalu säilitamine on äärmiselt oluline. Tihti ei ole ka sümptomiks puhitus või kõhuvalu, vaid hoopis mõni muu terviseprobleem mida ei seostakski alguses seedesüsteemiga.
Ka sinu terviseprobleemid võivad olla seotud mikrobioomiga. Proovi Black Stuffi ja veendu!
Kas Black Stuffi või Trinero tarbimisel võib esineda kõrvalnähtusid?


BLACK STUFF ei põhjusta koos teiste ravimitega allergilisi reaktsioone ega anafülaktilist šokki ega ei oma embrüotoksilisi omadusi.

Organismi puhastav toimega võivad näo- ja kaelapiirkonda ilmneda vistrikud, mis viitavad puhastusprotsessile - keha väljutab mürkaineid läbi naha.

BLACK STUFF stimuleerib teie kehas olevaid "häid" mikroobe, surudes samal ajal maha "halbu",seedesüsteemi tasakaalu saavutamise ajal võib kõhulahtisus tekkida mõneks päevaks.
TRINERO ei sobi kanepitee sisalduse tõttu rasedatele ja imetavatele emadele, südameprobleemidega inimestele ning inimestele kes kasutavad antidepressante.
Mis on fulviin- ja humiinhape?


BLACK STUFF sisaldab huumust, millest fulviinhapet on 75% ja humiinhapet on 25%. Fulviinhape on lühikese ahelaga molekul, mille molekulmass on madal, värvus kollane ja lahustub nii happelises kui ka leelises keskkonnas. See on mulla osa, mis vastutab mineraalide kelaatimise (metallide haaramise) eest ja nende ülekandmise eest elusorganismile. Fulviinhape on ainulaadne oma kelaatimisvõime poolest, kuna see haarab eluks olulisi mineraale ja annab neile elektrilaengu, et organism saaks neid hõlpsasti omastada. Mürgised metallid on ka kelaadid, kuid need on neutraalselt laetud ja neil on raskusi elusorganismi sisenemisega. Fulviinhape aitab neid raskmetalle ka kehast väljutada, mis võivad sinna sattuda. Humiinhape on pika ahelaga molekul, mille molekulmass on kõrge, tumepruun ja lahustub leelises lahuses. See on mulla osa, mis vastutab komposteerimise ja toitainete mullast elusorganismi viimise eest.
Mis on polüfenoolid?


Fenoolid parandavad tervist, kuna need on äärmiselt tugevad antioksüdandid. Polüfenoolid on taimsed metaboliidid. Neid saab oksüdeerida kinoonideks kas spontaanselt molekulaarse hapniku juuresolekul või ensümaatiliselt, vahendatuna paljude erinevate mikroorganismide poolt. Need neutraliseerivad raku ainevahetuse kõrvalproduktina tekkivate soovimatute hapnikuradikaalide hävitava reaktiivsuse. Sellisena parandavad nad rakkude tervist, mis on kasulik peaaegu kõigile keha süsteemidele. Antioksüdandid on eriti olulised immuunsüsteemi optimaalseks toimimiseks! Fenoolid on osa taime loomulikust kaitsest päikese ultraviolettkiirguse (UV) eest. Epidemioloogilised uuringud näitavad tugevalt, et taimse polüfenoolirikka dieedi pikaajaline tarbimine pakub kaitset vähkkasvajate, südame- ja veresoonkonnahaiguste, diabeedi, osteoporoosi ja neurodegeneratiivsete haiguste tekke eest.
Mis on ligniin?


Ligniin on komplekssete orgaaniliste polümeeride klass, mis moodustavad taimede ja puude tugikudedes olulised struktuurimaterjalid. Ligniinid on eriti olulised rakuseinte, eriti puidu ja koore moodustumisel, kuna need annavad jäikust ja ei mädane kergesti. Ligniin võib abiks olla rasvumise, diabeedi, tromboosi, viirusnakkuste ja vähi ravis. Ligniini täpne keemiline struktuur ei ole teada nii selle keerulise polümeersuse tõttu kui ka makromolekuli paigutamisel osalenud juhusliku sidestumise astme tõttu.
Mida sisaldab Black Stuff?


BLACK STUFF on loodud looduse enda protsessi kiirendatud kordamisel. BLACK STUFF koosneb patendeeridut ainest - HUFULAC-ist®, mis on kase ja musta pässiku (chaga) ekstrakti looduslik ühend, sisaldades lisaks oksüdeeritud ligniinidele ka suures koguses humiin- ja fulviinhappeid ning ka polüfenoole (lausa 11454mg/100g!) Fenoolid sisaldavad palju antioksüdante, kaitstes nii rakumembraane kui ka rakumembraani retseptoreid, neutraliseerides vabu radikaale ning reguleerides samal ajal oksüdatiivset stressi.
Mis on Trinero?


Trinero koosneb: kannabinoididest + polüfenoolidest + fulviinhappest + humiinhappest. Trinero on loodud neile, kes soovivad ühendada Black Stuffi mõju kannabinoidide toimega. Ühendades need kaks, toetavad nad üksteist ja tuntavad mõjud on tugevamad kui eraldi tarbides.

Lisaks Black Stuffi mõjule on kliendid märganud, et Trinero:

Vähendab stressi Parandab und Taastab söögiisu
Kuidas tarbida Black Stuffi? Kapsel vs pulber.


Black Stuff pulber on väga hästi vees lahustuv ning lahustatult ei säili sete ega tükid.

Kapsel - loodud tegusale inimesele tarbimiseks nii, et see oleks mugav ja praktiliselt vaevatu tegu. Black Stuffi sisaldav kapsel on toodetud laktoosivabast materjalist ning lisaks on tegu täielikult vegan tootega.

Pulber - loodud valikuid eelistavale inimesele kes soovib Black Stuffi kasutada jookides, söökides kui ka lokaalselt. Kergelt vanilje maitseline pulber on vees hästi lahustuv ning on suurepärane lisa hommikusele kohvile või smuutile. Tänu toote heale põletikuvasele toimele saab seda kasutada lokaalselt suu- ja kurguhaavandite leevendamiseks ning näonaha turgutamiseks. Pulbri kergelt vaniljese maitsega on peaaegu märkamatu, pulbri positiivne mõju aga on märgatav! ;)
Kas see on turvaline?


Meil on väga hea meel, et oled huvitatud meie toote turvalisuses, sest meie oleme ka!

Me oleme oma tootega läbinud suurel hulgal uuringuid. Nii selle mõjust organismile kui ka toimeainetest endast.

Kahjuks on suur osa uuringutest ja nende tulemustest inglise või läti keeles. Kui midagi jääb arusaamatuks, siis oleme ühe e-kirja kaugusel!

LaboriT
tulemused leiab siit: https://docs.google.com/document/d/1Gm-Gyly-AuqI3oedyeEGERqCpyS5_U-fV9UWs_bvV0I/edit?usp=sharing